Świadczyliśmy usługi ppoż dla ponad 180 firm i ponad 95 szkół i przedszkoli

Lista firm:

  1. Leroy Merlin Gigamarket UrsusLeroy Merlin ARKADIA
  2. Biblioteka Narodowa Warszawa (kompleks budynków)
  3. POLFA Warszawa S.A. (16 budynków fabryki farmaceutycznej)
  4. Swedwood Wielbark Fabryka Mebli IKEA
  5. COCA-COLA HBC Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Radzyminie
  6. MSG Sp. z o.o. Mazowiecka Spółka Gazownictwa (9 budynków)
  7. PGNiG S.A. budynki Gazowni Łódzkiej
  8. PGNiG S.A. Oddział w Olsztynie ul. Lubelska 42
  9. INiG Instytut Nafty i Gazu (7 budynków Warszawie)
  10. PKP S.A. Oddział Dworce Kolejowe Warszawa (24 dworce)
  11. PKP INTERCITY Zakład Centralny w Warszawie
  12. PKP ENERGETYKA S.A. – pom. energetyczne specjalnego przeznaczenia
  13. LOT Catering Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk
  14. WARBUD S.A. Zakład Przygotowania Produkcji
  15. POLBRUK S.A. Zakład Produkcyjny w Warszawie ul. Chełmżyńska 249
  16. Aeroklub Warszawski – hale samolotowe ul. Księżycowa 1 Warszawa
  17. GDDKiA Budynek laboratoryjno-biurowy w Opaczy
  18. LYRECO Polska S.A. Magazyn główny w Komorowie
  19. Totalizator Sportowy Sp. z o.o. (budynek biurowy przy ul. Targowej 25 w Warszawie)
  20. BRICOMAN Wilanów
  21. BRICOMAN Biała Podlaska
  22. CARREFOUR (podwykonawczo 29 sklepów w Polsce)
  23. Galeria Handlowa „Górna” ul. Górna 6 Otwock
  24. SEGRO Bussiness Park Warsaw Żerań (6 hal biurowo-magazynowych)
  25. SEGRO Logistic Park Pruszków (2 hale biurowo-magazynowe)
  26. AQUAPARK „Wesolandia” Warszawa-Wesoła
  27. SUPERDROB S.A. Zakład Drobiarsko-Mięsny w Karczewie
  28. KEMOS Zakład Produkcji Pasz
  29. MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie (3 stadiony, hala, basen)
  30. Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
  31. Muzeum Historyczne m.st. Warszawy ul. Rynek 28 Warszawa
  32. Muzeum Ordynariatu Polowego MHW ul. Długa 13/15 Warszawa
  33. Muzeum Woli (MHW) ul. Srebrna 12 Warszawa
  34. Zamek w Nidzicy ul. Zamkowa 2 Nidzica
  35. Centrum Interpretacji Zabytku MHW ul. Brzozowa 11/13 Warszawa
  36. Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu – budynek „A” ul. Marcinkowskiego 29
  37. Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu – budynek „B” ul. 23 lutego 20
  38. Szpital Powiatowy w Zakopanem
  39. Szpital Powiatowy w Grójcu
  40. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – ul. Księżycowa 5 Warszawa
  41. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – Filia Kielce, Filia Bydgoszcz, Filia Płock, Filia Gliwice, Kraków
  42. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe –  Baza Okęcie
  43. NZ ZOZ WIGOR Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Legionowo
  44. MSP ZOZ Nr 1 w Wołominie
  45. SZPZLO Warszawa-Rembertów ul. Dwóch Mieczy 22A
  46. SZPZLO Warszawa-Rembertów ul. Zawiszaków 23
  47. Przychodnia GSPZLO w Ożarowie Mazowiekim
  48. Przychodnia GSPZLO w Józefowie
  49. Ośrodek Rehabilitacyjny AMICUS ul. Słowackiego 12 Warszawa
  50. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Warszawie (2 budynki)
  51. COGiK Centralny Ośrodek Geodezji i Kartografii
  52. Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
  53. Urząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
  54. Urząd Gminy Wieliszew
  55. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi ul. Lipowa 16
  56. Budynek RDOŚ i WIIH ul. Sienkiewicza 3 Warszawa
  57. Izba Celna w Łodzi budynek siedziby przy ul. Lodowej 97 Łódź
  58. Izba Celna w Łodzi Centrum Informatyczne ul. Karolewska 41 Łódź
  59. Izba Celna w Łodzi Magazyn główny ul. Dąbrowskiego 219/223 Łódź
  60. Izba Celna w Warszawie ul. Ciołka 16 Warszawa
  61. Instytut Geofizyki PAN ul. Księcia Janusza 64 Warszawa
  62. Instytut Ochrony Środowiska PIB ul. Krucza 5/11D Warszawa
  63. Laboratorium IOŚ PIB ul. Kolektorska 4 Warszawa
  64. Cmentarz Komunalny Południowy w Warszawie
  65. Cmentarz Komunalny Północny w Warszawie
  66. Parking P+R Młociny (ZTM)
  67. Parking P+R Al. Krakowska (ZTM)
  68. Parking P+R Al. Wilanowska (ZTM)
  69. Parking P+R Metro Marymont (ZTM)
  70. Parking Wielopoziomowy SM „Wyżyny” ul. Pileckiego 116 Warszawa
  71. Zespół Ognisk Wychowawczych im. K. Lisieckiego „Dziadka”
  72. Jednostka Wojskowa 1972 w Słupsku (7 budynków)
  73. Nadleśnictwo Jabłonna ul. Wiejska 20 Jabłonna
  74. HOTEL LORD Warszawa
  75. HOTEL WINDSOR w Jachrance
  76. PARK HOTEL Modrzewie
  77. HOSTEL „Tamka” ul. Tamka 30 Warszawa
  78. HOSTEL ul. Pańska 67 Warszawa
  79. HOSTEL ul. Piękna 24/26 Warszawa
  80. Pensjonat ul. Hennela 7 Warszawa
  81. Dom Pomocy Społecznej Różanka
  82. Dom Pomocy Społecznej Włodawa
  83. Dom Pomocy Społecznej Grotniki
  84. Dom Pomocy Społecznej w Hamernii
  85. Dom Pomocy Społecznej w Kozienicach
  86. Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy ul. Bema 91
  87. Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy aleje „Solidarności” 102
  88. Dom Opieki „Zielona Kraina” ul. Olesin 129 Warszawa
  89. Budynek INW 41-15 Torów Wyścigów Konnych na Służewcu
  90. Sarantis Polska S.A. budynek biurowy
  91. PARKER POLAND Sp. z o.o. Budynek biurowo-magazynowy w Czosnowie
  92. KISAN Sp. z o.o. budynek biurowo-magazynowy
  93. EUROBAU Sp. z o.o. budynek biurowy
  94. Żerań Park II Hale magazynowe
  95. Fresh Word International Sp. z o.o. Hala biurowo-magazynowa
  96. Acerinox Polska Sp. z o.o. budynek biurowo-magazynowy
  97. PRO-FLEX S.A. Zakład produkcyjny Ożarów Mazowiecki
  98. DRUKPOL Zakład Produkcyjny Nowy Dwór Mazowiecki
  99. PLASTEAM Sp. z o.o. Zakład produkcyjny Marki
  100. GAZ SYSTEM S.A. ul. Wodzisławska 54 Świerklany
  101. APS Energia S.A. ul. Marecka 47 Zielonka
  102. PROSPER S.A. sieć hurtowni farmaceutycznych
  103. MARWITPAK Sp. z o.o. Zakład produkcyjno-magazynowy Leoncin
  104. MIRANDA Sp. z o.o. Zakład produkcyjny ul. Jedwabnicza 1 Turek
  105. SPHW Warszawa (2 budynki biurowe)
  106. REMO Kotły Malita Zakład Produkcyjny
  107. SUN-FARM Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Łomiankach
  108. Ivoclar Vivadent Polska Sp. z o.o. budynek biurowy
  109. BERLITZ Warszawa budynek biurowy
  110. BUDIZOL Sp. z o.o. budynek biurowy w Warszawie
  111. VIP PARKIET Sp. z o.o. budynek biurowo-magazynowy w Łomiankach
  112. TEMPCOLD Sp. z o.o. budynek biurowo-magazynowy ul. Burleska 3 Warszawa
  113. CEZAS Sp. z o.o. budynek biurowo-magazynowy ul. Słomińskiego 1 Warszawa
  114. LESTAR Sp. z o.o. budynek biurowo-produkcyjny ul. Klonowa 49 Michałowice
  115. RSM „PRAGA” budynek biurowy
  116. BUD-KLIM Sp. z o.o. budynek biurowo-magazynowy
  117. AMARGO Sp. z o.o. – zespół budynków produkcyjno-magazynowych Ożarów Mazowiecki
  118. KABUKA Sp. z o.o. budynek biurowy w Łomiankach
  119. CROSS Sp. z o.o. lokale biurowe
  120. MSM ENERGETYKA Pawilony handlowo-usługowe Warszawa
  121. VIPOL Sp. z o.o. budynek biurowy ul. Młynarska 42 Warszawa
  122. VIPOL Sp. z o.o. budynek biurowy ul. Młynarska 48 Warszawa
  123. VIPOL Sp. z o.o. budynek biurowy ul. Młynarska 46 Warszawa
  124. INVEST OFFICE Sp. z o.o. ul. Orzycka 6/1B Warszawa
  125. ITXON Sp. z o.o. bidulek biurowy ul. Trawiasta 35 Warszawa
  126. ExpressMap Polska Sp. z o.o. budynek biurowo-produkcyjny ul. Miejska 4A Warszawa
  127. Buchalter Skłodowscy Sp. j. budynek biurowy ul. Kościuszki 43 Marki
  128. EDF Polska S.A. ul. Ciepłownicza 1 Kraków
  129. ANTALP GRUPA Sp. z o.o. Budynek biurowo-magazynowy w Łomiankach
  130. WEKTA budynek biurowo-produkcyjny ul. Chrobrego 3A Warszawa
  131. Drewart Energy Sp. z o.o. – hala produkcyjna ul. Prosta 119 Słabomierz
  132. Weld Technologies Sp. z o.o. – hala produkcyjna ul. Andersena 51 Ząbki
  133. Centuria Sp. j. – hala produkcyjno-biurowo-magazynowa w Łomiankach
  134. Strawa Sp. z o.o. – zakład produkcji wędlin w Czosnowie
  135. SYGNITY budynek biurowo-magazynowy ul. Sochaczewska 9 Warszawa
  136. Tower Group Sp. z o.o. – budynek magazynowy w Jawczycach
  137. PROGRESS Sp. z o.o. budynek biurowy ul. Augustówka 1 Warszawa
  138. Radwag ul. Białołęcka 218 A Warszawa
  139. Ultramaszyna Sp. z o.o. – budynek biurowy Warszawa
  140. Terender Sp. z o.o. – hala magazynowa ul. Grudziądzka 1 Sadlinki
  141. Dawna Strzelnica Garnizonowa ul. Królowej Jadwigi 220 Kraków
  142. Motorland Sp. j. – hala biurowo-magazynowa ul. Kolejowa 362 Dziekanów Nowy
  143. Neo-Świat Sp. j. budynek biurowy ul. Puławska 597 Warszawa
  144. CENSA Centrum Edukacji Nauczycieli Szkół Artystycznych
  145. MONAR Warszawa obiekt przy. ul. Rudnickiego 1
  146. MOSSPOL Zakład Produkcyjny w Ustanowie
  147. Dom Starców Fundacji Braterskiej Pomocy w Brwinowie
  148. Ośrodek szkoleniowy IRSS w Białobrzegach
  149. Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Kaper” w Juracie
  150. Młodzieżowy Dom Kultury „Bialny” ul. Cegłowska 39 Warszawa
  151. Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak ul. Andersena 4 Warszawa
  152. Miejski Dom Kultury w Wołominie ul. Mariańska 7 Wołomin
  153. Dom Kultury „WŁOCHY” ul. Chrobrego 27 Warszawa
  154. Dom Kultury ADA ul. Chrościckiego 14 Warszawa
  155. Centrum Społeczne PACA ul. Paca 40 Warszawa
  156. Ośrodek Wczesnej Interwencji w Warszawie ul. Pilicka 21
  157. Ośrodek PSONI w Warszawie ul. Głogowa 2B
  158. Budynek biurowy „Twelve” ul. Łaciarska 4B Wrocław
  159. Budynek biurowy „Nowy Alexanderhause” ul. Jana Pawła II 9 Wrocław
  160. Budynek biurowy ul. Stawki 2A Warszawa
  161. Budynek biurowy ul. Bodycha 116 Ursus
  162. Budynek biurowy ul. Warszawska 98 Łomianki
  163. Budynek biurowo-produkcyjny Duchnów
  164. Sklep myśliwski BESTHUNTERS
  165. Sala Królestwa Świadków Jehowy ul. Wałbrzyska 48 Warszawa
  166. Budynek biurowy ul. Płochocińska 99 Warszawa
  167. Budynek biurowy kancelarii adwokackich ul. Śniadeckich 10 Warszawa
  168. Budynek biurowo-warsztatowy ul. Szyszkowa 7 Warszawa
  169. Budynek biurowo-magazynowy ul. Sikorskiego 106A Rzeszów
  170. Budynek biurowy PSL ul. Piękna 3A Warszawa
  171. Budynek biurowy Fundacji Rozwoju ul. Ciołka 15 Warszawa
  172. Stacja Paliw ul. Europejska 127 Warszawa
  173. Stacja Paliw w Kisielnicy
  174. Budynek Operacyjny PPO „Karwiany” Autostrada A4
  175. Budynek Operacyjny PPO „Żernica” Autostrada A4
  176. PARTNER Gospodarka Odpadami ul. Płytowa 1 Warszawa
  177. Stacja Paliw Moya Okunin
  178. Stacja Paliw Moya ul. Fabryczna 2 Tychy
  179. Salon samochodowy Mercedes AutoIdea Sp. z o.o. w Łomiankach

Szkoły i Przedszkola

  1. Zespół Szkół nr 97 ul. Tarchomińska 4 Warszawa
  2. Zespół Szkół Spoż.-Gastr. ul. Komorska 17/23 Warszawa
  3. Zespół Szkół „Kolejówka” ul. Szczęśliwicka 56 Warszawa
  4. Zespół Szkół nr 41 ul. Bartnicza 2 Warszawa
  5. Zespół Szkół Gastr.-Hotel. ul. Majdańska 30/36 Warszawa
  6. Zespół Szkół nr 23 ul. Górnośląska 31 Warszawa
  7. Zespół Szkół w Duczkach ul. Szkolna 1 Wołomin
  8. Zespół Szkół nr 89 ul. Skaryszewska 8 Warszawa
  9. Zespół Szkół nr 2 ul. Kilińskiego 8C Grodzisk Mazowiecki
  10. Zespół Szkół Nr 71 im. E. Bojanowskiego ul. Deotymy 37 Warszawa
  11. Zespół Szkół nr 125 ul. Hoża 88 Warszawa
  12. Zespół Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1 ul. Wiśniowa 56 Warszawa
  13. Zespół Szkół Integracyjnych Nr 5 ul. Szkolna 7 Konstancin
  14. Zespół Szkół Nr 125 ul. Hoża 88 Warszawa
  15. Zespół Szkół Nr 2 im. Wandy Rutkiewicz ul. Gubinowska 28/30 Warszawa
  16. Zespół Szkół nr 4 ul. Szczęśliwicka 46 Warszawa
  17. Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Walerego Sławka 9 Warszawa
  18. Szkoła Podstawowa nr 191 ul. Bokserska 30 Warszawa
  19. Szkoła Podstawowa nr 33 ul. Cieszyńska 8 Warszawa
  20. Szkoła Podstawowa nr 25 ul. Grzybowska 35 Warszawa
  21. Szkoła Podstawowa nr 42 ul. Balkonowa 2/4 Warszawa
  22. Szkoła Podstawowa nr 53 ul. Rudzka 6 Warszawa
  23. Szkoła Podstawowa w Płochocinie ul. Lipowa 3
  24. Szkoła Podstawowa nr 52 ul. Samarytanka 11/13 Warszawa
  25. Szkoła Podstawowa nr 61 ul. Białobrzeska 27 Warszawa
  26. Szkoła Podstawowa nr 163 ul. Osiecka 28/32 Warszawa
  27. Szkoła Podstawowa nr 185 ul. Bora-Komorowskiego 31 Warszawa
  28. Szkoła Podstawowa nr 277 ul. Suwalska 29 Warszawa
  29. Szkoła Podstawowa nr 221 ul. Ogrodowa 42/44 Warszawa
  30. Szkoła Podstawowa nr 342 ul. Strumykowa 21A Warszawa
  31. Szkoła Podstawowa w Nowinkach
  32. Szkoła Podstawowa nr 120 ul. Międzyborska 70 Warszawa
  33. Szkoła Podstawowa nr 7 ul. Spacerowa 7 Czeladź
  34. Szkoła Podstawowa im. Kobendzów” w Sadowej, Gmina Łomianki
  35. Szkoła Polsko-Francuska „La Fontaine”
  36. Gimnazjum nr 11 im. I.J. Paderweskiego ul. Podbipięty 2 Warszawa
  37. Gimnazjum nr 43 ul. Emilii Plater 31 Warszawa
  38. Gimnazjum nr 126 ul. gen. K. Ziemskiego 22 Warszawa
  39. Gimnazjum nr 150 ul. Różana 22/24 Warszawa
  40. Gimnazjum nr 144 ul. Turmoncka 2 Warszawa
  41. Gimnazjum Publiczne w Wyśmierzycach
  42. Gimnazjum nr 2 ul. Katowicka 42 Czeladź
  43. XLVII Liceum Ogólnokształcące ul. Międzyborska 64/70
  44. XIX Liceum Ogólnokształcące ul. Zbarska 1 Warszawa
  45. XVII Liceum Ogólnokształcące ul. Elektoralna 5/7 Warszawa
  46. XXXVII Liceum Ogólnokształcące ul. Świętokrzyska 1 Warszawa
  47. XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99
  48. XXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cervantesa ul. Zakrzewska 24 Warszawa
  49. Medyczna Szkoła Policealna Nr 2 ul. Rakowiecka 23 Warszawa
  50. Przedszkole nr 112 ul. Wapowskiego 3 Warszawa-Ursus
  51. Przedszkole nr 168 ul. Zagłoby 27 Warszawa-Ursus
  52. Przedszkole nr 343 ul. Warszawska Warszawa-Ursus
  53. Przedszkole Miejskie nr 4 ul. B. Prusa 27 Pruszków
  54. Przedszkole Miejskie nr 5 ul. Narutowicza 20 Pruszków
  55. Przedszkole Miejskie nr 7 ul. Słowackiego 1 Pruszków
  56. Przedszkole Miejskie nr 8 ul. 3-go Maja 67 Pruszków
  57. Przedszkole Miejskie nr 9 ul. Moniuszki 9 Pruszków
  58. Przedszkole Miejskie nr 10 ul. Chopina 13 Pruszków
  59. Przedszkole Miejskie nr 12 ul. Andrzeja 12 Pruszków
  60. Przedszkole Miejskie nr 14 ul. Jasna 2 Pruszków
  61. Przedszkole Miejskie nr 15 ul. Dębowa 8 Pruszków
  62. Przedszkole nr 66 ul. Grójecka 93 Warszawa
  63. Przedszkole nr 318 ul. Kochanowskiego 9A Warszawa
  64. Przedszkole nr 167 ul. Strzelecka 16 Warszawa
  65. Przedszkole nr 176 ul. Trzech Budrysów 24 Warszawa
  66. Przedszkole nr 177 ul. Tarnowiecka 4 Warszawa
  67. Przedszkole nr 240 ul. Marymoncka 34 Warszawa
  68. Przedszkole nr 255 ul. Korotyńskiego 3 Warszawa
  69. Przedszkole nr 318 „Zielony Zakątek” ul. Kochanowskiego 9A Warszawa
  70. Przedszkole nr 337 ul. Reżyserska 19 Warszawa
  71. Przedszkole nr 350 ul. Wieluńska 12 Warszawa
  72. Przedszkole Samorządowe w Pieścirogach
  73. Przedszkole nr 1 ul. Pruszkowska 21C Raszyn
  74. Przedszkole nr 225 ul. Bobrowskiego 5 Warszawa
  75. Przedszkole nr 248 ul. Dickensa 5A Warszawa
  76. Przedszkole nr 259 Pl. Wojska Polskiego 18 Warszawa-Wesoła
  77. Przedszkole nr 159 ul. Taneczna 74 Warszawa
  78. Przedszkole nr 193 ul. Liczydło 3A Warszawa
  79. Przedszkole nr 216 ul. Andrioullego 1 Warszawa
  80. Przedszkole nr 181 ul. Pruszyńskiego 5 Warszawa
  81. Przedszkole nr 219 „Niezapominajka” ul. Keniga 16 Warszawa
  82. Przedszkole nr 200 „Gąski Balbinki” ul. Balbinki 1 Warszawa
  83. Przedszkole nr 294 ul. Czerniakowska 50a Warszawa
  84. Przedszkole nr 268 ul. Przytyk 5a Warszawa
  85. Przedszkole nr 413 ul. Górna Droga 10 Warszawa
  86. Przedszkole nr 312 ul. Okińskiego 5 Warszawa
  87. Przedszkole nr 293 ul. Baleya 5 Warszawa
  88. Przedszkole „Frajda” ul. Bonifacego 106 Warszawa
  89. Przedszkole „Koala” ul. Rumby 4 Warszawa
  90. Przedszkole „Baby City” ul. Zielona 42 Warszawa
  91. Przedszkole „Didasko” ul. Mińska 65 Warszawa
  92. Przedszkole „Zielona Akademia” ul. Solidarności 19A Błonie
  93. Przedszkole „Zielona Akademia” ul. Warszawska 768 Wierzbin
  94. Przedszkole „Zielona Akademia” ul. Warszawska 29 Czosnów
  95. Przedszkole „Kajtuś Czarodziej” ul. Sportowa 8A Marki
  96. Międzynarodowa Szkoła MONTESSORI ul. Dzierzby 28 Warszawa